Представники Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції передали вихованцям будинків сімейного типу планшети та одяг

Представники Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції передали вихованцям будинків сімейного типу планшети та одяг

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято найменших громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.
Ми неодноразово передавали конфісковане майно для потреб дітей, тому цей день не виняток. Відтак Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції  разом з депутатом Верховної Ради Ростислав Тістик , завдячуючи ДП «СЕТАМ»  безоплатно передали 110 планшетів і одяг для дитячих будинків сімейного типу. Ми знаємо, що дистанційне навчання працює, тай велика кількість літератури цифровізована, що в подальшому полегшить навчання і зробить вагомий внесок у майбутнє нашої країни, - Тарас Грень начальник Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Львів).
Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою! А ми, в свою чергу, будемо всебічно сприяти, щоб такі передачі були все частішими! – Ростислав Тістик.
Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників.
Щиро вітаємо вас, дорогі наші маленькі друзі! Нехай ваше дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!