День святого Валентина: які подарунки приніс візит Президента України до ОАЕ?

День святого Валентина: які подарунки приніс візит Президента України до ОАЕ?

Сьогодні розповіли про те, що Володимир Зеленський разом зі своєю дружиною відвідали Об’єднані Арабські Емірати. Проте це був не просто дружній візит, а політичні переговори. Тож які домовленості вони змогли скласти у День всіх закоханих?


В першу чергу, вони говорили про розвиток двосторонніх відносин між Україною та ОАЕ. Тож в цей день було підписано Протокол між правліннями України та ОАЄ про внесення змін до домовленості, яка стосується податків на доходи та капітал.


Потім мова пішла про Меморандум, в якому зазначено основні положення, які мають допомогти досягнути повного взаєморозуміння між міністерствами внутрішніх справ України та ОАЕ. Також мова була про те, що в обидвох країнах прагнуть признати водійські права одна одної.
Тож документи, які підписали під час цього меморандуму, мають допомогти обом країнам стати набагато ближчими одна до одної. Цей символічний крок в День всіх закоханих, стане початком нового рівня відносин між Україною та ОАЄ.


А ми вітаємо всіх із цим прекрасним святом та бажаємо, аби в цей день кожному було кому зателефонувати. Звісно, це свято про кохання, проте воно може бути різним. Тож якщо у вас є мати, батько, брат, чи сестра, хлопець, чи дівчина, друг, або подруга, то зателефонуйте їм! Одна посмішка може змінити світ на краще. Тож щасливого 14 лютого!