БУРЯК

БУРЯК

Концепція PROVEO star – синергія тзабезпечення ефективності.

Цей препарат містить речовини, котрі, безпосередньо, потрапляють до органів листка. Ми покладаємося на контактне листове застосування (або насіння). Ми можемо впливати на стан рослини в реальному часі, коли цього рослина найбільше потребує. Ефект базується на забезпеченні ефективності шляхом використання наступної послідовності:

  • поповнення енергії – для швидкого укорінення рослини;
  • усунення патогенних грибків та їх токсинів на ранніх стадіях;
  • усунення пестицидного стресу;
  • підтримка поглинання поживних речовин з ґрунтупрекурсор АТФконвеєр поживних речовин ґрунт-корінь-листя;
  • довготривала підтримка утворення та зберігання асимілятів;
  • стимуляція аутоімунних реакцій.

  Активні речовини є продуктами ґрунтових мікроорганізмів. Для їх використання рослина не споживає багато енергії. Тому вони є легко доступні і пошкодженим чи стресованим одиницям. Ступінь додаткової стимуляції гормонами є низькою. Розвиток є гармонійним і немає ризику небезпечних деформацій росту аж до ушкоджень, викликаних при застосування великих доз гормонів росту. Ми лише допомагаємо рослині досягнути сприятливого енергетичного балансу на межі її природного максимуму, заданого генетикою та природним середовищем. Тому збільшення кількості пов'язаний із збереженням якості (зберігання та ринкова вартість, у випадку цукрового буряка – вміст цукру та параметри кристалізації).

  Ми можемо собі дозволити ненасильницький підхід завдяки прекурсору обміну речовин (прекурсор аденозинтрифосфату, що проходить в циклі Кребса на рівні мітохондрій) та активним речовинам, що діють як профілактичний фунгіцид. Всі компоненти доповнюють один одного і при спільному впливі навіть при малому дозуванні на гектар приносять цікавий ефект.

 

Набір амінокислот, для обробки котрих рослина потребує мінімум енергії  - важливий в критичних ранніх фазах росту, коли рослина не може обробити неорганічний азот з ґрунту (особливо низькі та високі температурні показники, пошкодження), це засіб швидкої регенерації після пошкодження.

 

 

 

 

 

Стимулюючі речовини і спеціальні ліпіди, що підтримують ріст коренів. Підтримка росту коренів є природним способом захисту від посухи.

 

 

 

 

 

Ліпіди, подібно до бджолиного прополісу, виготовляються шляхом ферментації дріжджів, що пригнічують ріст патогенних грибків з ранніх фаз росту рослини. Володіють широким спектром позитивного впливу на загальний стан рослини. Таким чином, перешкоджаємо непоправним збиткам, спричинених  токсинами патогенних грибків та посилюємо імунну реакцію самої рослини.

 

 

 

УВАГА!!! Ми не замінюємо фунгіцид. Ми тільки пригнічуємо ранні фази росту патогенних грибків тоді, коли ще не застосовується стандартний фунгіцид.

а) Тестування на  агресивному штамі CERCOSPORA BETICOLA (цукровий буряк ): ефективність нашого активного компоненту схожий до бджолиного прополісу:

б) Тестування на  агресивному штамі  FUSARIUM CULMORUM :

Прекурсор аденозинтрифосфату стимулює обмін речовин і наочно блокує токсичну дію гербіциду та фунгіциду при пестицидній обробці культур. Таким чином, ми усуваємо втрату біохімічних показників рослини.

 

 

Вторгнення до циклу Кребса за допомогою прекурсору аденозинтрифосфату збільшує різницю потенціалів між коренем та листком, тим самим підтримуючи поглинання поживних речовин з ґрунту, а саме фосфору та азоту.

 

 

Антистресові компоненти підтримують внутрішньоклітинний тиск і підтримують дихання листків навіть під час абіотичного стресу (низькі та високі температурні показники, зміна температур…)

 

 

  Велике та розгалужене коріння та підтримка дихання тимчасово захищають культуру від наслідків посухи, скорочують пригнічення росту та асиміляцію на 14-21 днів. Покращений біохімічний баланс відображається в об’ємі та кількості збережених асимілятів.

 

 

Літні посухи (7 тижнів без дощу) без застосування і після нанесення 2 x 0,5 лит./га, PROVEO star.

Завдяки швидкому поглинанню з поверхні листя ми зменшили ризик втрат шляхом вимивання з його поверхні. Сумісність із пестицидами в одному розпиленні, навіть при дуже жорсткій воді, є відмінною. Час між застосуванням та ефектом є коротким. Результат практично не залежить від виконання інших умов типу «VIS MAJOR». Спільне застосування з пестицидами вітається, оскільки усуває пестицидний стрес і покращує результат. Тому ми вважаємо, що цей препарат підходить для вибагливих умов великомасштабного сільськогосподарського виробництва.

 

 

 

Рекомендований шаблон використання "PROVEOstar" для вирощування  цукрових буряків   

Перша заявка:   0,5 л / га, у фазі росту 6-9 листів (BBCH 16-19).   Рекомендуємо змішане застосування з гербицидом у звичайному розпилювачі.
Друга заявка:

0,5 л / га, середина липня 
(BBCH 30-33).

Рекомендуємо змішане застосування з фунгицидом у звичайному розпилювачі.

 

Результати застосування на цукровому буряку, 2018:

 

 

  

Бажаю Вам гарного дня,

 Мартін Мішік, Envivia, s. r. o.

Автор: Envivia